English
شرکت مهندسی کاوندیش سیستم

شرکت مهندسی کاوندیش سیستم

فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ با هدف طراحی و تولید تجهیزات پزشکی آغاز نمود. پشتوانه قوی علمی و فنی مبتنی بر دانش و فنون روز دنیا و درک عمیق از الزامات تضمین کیفیت و توجه به استانداردهای فنی و مدیریتی، کاوندیش را در زمینه فعالیت‌های توسعه‌ای و تحقیقات و تولیدی به پیشرفت قابل توجهی رسانده ، بگونه‌ای که هم اکنون این شرکت بعنوان یک شرکت دانش بنیان و فناور در عرصه طراحی و تولید دستگاه‌های الکتروسرجری (الکتروکوتر) در کشور مطرح می‌باشد.
اطلاعات بیشتر درباره شرکت مهندسی کاوندیش سیستم
 
 
MEG1-E
MEG1-R
MEG
ICONIC
Doctor
ICONIC and APS1
MEG Family
Surgery

اخبار

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی
شیراز
۳ الی ۶ مهر ۱۳۹۸
برگزاری سمینار آموزشی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی فارس
همزمان با برگزاری نمایشگاه
۳ الی ۶ مهر ۱۳۹۸


 
   

تولید

شرکت کاوندیش سیستم با داشتن توانایی کامل طراحی و تولید دستگاه‌های پیشرفته جراحی الکتریکی فرکانس بالا ، الکتروسرجری (الکتروکوتر) می‌تواند تمام نیازهای مراکز درمانی به این طیف از محصولات پیشرفته را برطرف سازد.
محصولات کاوندیش سیستم در جراحی‌های میکروسکوپی ، جراحی های عمومی ، پیوند و جابجای اعضا ، جراحی های معده و روده ، ارتوپدی ، جراحی قلب ، جراحی پلاستیک ، لاپاروسکوپی ، تومور شناسی ، بیماریهای کودکان و....استفاده دارد.

اطلاعات بیشتر درباره محصولات کاوندیش سیستم


خدمات پس از فروش

شرکت کاوندیش سیستم مفتخر است که جمع کثیری از مهندسین باتجربه را در بخش خدمات پس از فروش گرد هم آورده تا خدماتی درخور مشتریان داخلی و خارجی و در کوتاه ترین زمان ممکن را ارائه دهد . مسئولیت کارکنان بخش خدمات پس از فروش شرکت کاوندیش شامل ارائه آموزش‌های نصب و راه‌اندازی دستگاه‌ها ، ارائه بهترین سرویس و خدمات شامل تعمیرات و کالیبراسیون محصولات در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا به مشتریان محترم می‌باشد .

اطلاعات بیشتر درباره خدمات پس از فروش